علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بارش باران در بعضی نقاط کشور ، کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در بعضی مناطق کشور و وزش باد شدید از کم کردن ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت خبر داد.

بارش باران در بعضی نقاط کشور ، کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت

کاهش ۹ درجه ای دمای هوای پایتخت/بارش باران در بعضی نقاط کشور

عبارات مهم : باران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در بعضی مناطق کشور و وزش باد شدید از کم کردن ۹ درجه ای دمای هوای پایتخت خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه طی امروز در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شمال سمنان بارش باران در بعضی نقاط رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد به نسبت شدید آینده نگری می شود، اظهار کرد: فردا (۲۱ تیر) بر شدت بارش در استان های شرق دریای خزر و شمال شرق افزوده می شود و بتدریج گستره بارش به دامنه های جنوبی البرز و استان هایی چون البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و قزوین و بصورت خفیف به استان های مرکزی و همدان خواهد رسید.

بارش باران در بعضی نقاط کشور ، کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت

وی با اشاره به اینکه بارش در غرب دریای خزر طی فردا پراکنده خواهد بود، تصریح کرد: روز پنجشنبه (۲۲ تیر) علاوه بر استان های ذکر شده، در زاگرس مرکزی و غرب کشور بارش ادامه خواهد داشت همچنین در این روز با جریانات گرم و مرطوب جنوبی و همراهی آن با شرایط ناپایدارتراز میانی جو در جنوب استان سیستان و بلوچستان و ارتفاعات استان کرمان و شرق هرمزگان بارش باران گاهی همراه با رعد و برق آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه طی سه روز آینده کم کردن دما در سواحل شمالی کشور آینده نگری می شود، گفت: طی این مدت در بعد ازظهر سرعت وزش باد در خوزستان زیاد کردن می یابد و در مناطق شرقی کشور بوِیژه زابل وزش باد شدید آینده نگری می شود بنابراین در بعضی نقاط این مناطق وقوع گرد و خاک ، کم کردن کیفیت هوا و دید افقی انتظار می رود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در بعضی مناطق کشور و وزش باد شدید از کم کردن ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت خبر داد.

وظیفه در ادامه راجع به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران روز چهارشنبه قسمتی ابری همراه با وزش باد و رگبار و رعد و برق و احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۲ درجه و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و رگبار و رعد و برق با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

وی همچنین راجع به آسمان اهواز طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان اهواز روز چهارشنبه صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات وزش باد شدید و احتمال باد همراه با گرد و خاک و غبار صبحگاهی و کم کردن دما با حداکثر دمای ۴۹ و حداقل دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و روز پنج شنبه صاف، کمی ابری همراه با وزش باد و غبار صبحگاهی با حداکثر دمای ۴۸ و حداقل دمای ۳۲ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

وظیفه در آخر گفت: خنک ترین شهر کشور طی دو روز آینده اردبیل با حداقل و حداکثر دمای ۱۲ و ۲۲ درجه سانتیگراد در روز چهارشنبه و حداقل و حداکثر دمای ۱۲ و ۲۱ درجه سانتیگراد در روز پنج شنبه هست. همچنین اهواز با حداکثر دمای ۴۹ و ۴۸ درجه سانتی گراد در روز چهارشنبه و پنج شنبه گرم ترین شهر کشور است.

بارش باران در بعضی نقاط کشور ، کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت

واژه های کلیدی: باران | همراه | همراهی | استان کرمان | هوای پایتخت | روز چهارشنبه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs