علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پراید قبلا ۵۶ سکه قیمت داشت، الان ۱۳ سکه ، دفاع عجیب از گرانی خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تا کنون ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در اختیار قطعه سازان قرار نگرفته در حالی که واردکنندگان ماشین از آن استفاده می‌کن

پراید قبلا ۵۶ سکه قیمت داشت، الان ۱۳ سکه ، دفاع عجیب از گرانی خودرو

دفاع عجیب از گرانی خودرو/ پراید قبلا ۵۶ سکه قیمت داشت، الان ۱۳ سکه

عبارات مهم : ماشین

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تا کنون ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در اختیار قطعه سازان قرار نگرفته در حالی که واردکنندگان ماشین از آن استفاده می کنند. قطع

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدجواد حسینی کیا خصوص در خواست زیاد کردن قیمت قطعه سازان، اظهار داشت: قیمت خودرهای تولیدی خودروسازان از چند شاخصه تشکیل می شود که مشمول بر قیمت مواد اولیه، قطعه، دستمزد و هزینه های سربار قطعه سازان است و از این چند شاخصه نیز خارج نیست.

پراید قبلا ۵۶ سکه قیمت داشت، الان ۱۳ سکه ، دفاع عجیب از گرانی خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه در بخش تولید قطعه به علت افرایش قیمت مواد اولیه شاهد زیاد کردن قیمت هستیم، گفت: قطعه سازان نمی توانند قطعه ای را تولید کند که هزینه تمام شده است آن بیش از قیمتی باشد که می توانند به خودروساز بفروشد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قطعه سازان باید بتوانند متناسب با زیاد کردن قیمت مواد اولیه قیمت محصولات خود را زیاد کردن دهد، به منزل ملت گفت: با زیاد کردن قیمت قطعه قطعا قیمت ماشین با عوض کردن مواجه می شود، در گذشته قیمت ماشین پراید با قیمت 56 عدد سکه بهار آزادی برابری داشت ولی در حال حاضر قیمت این ماشین معادل 13 سکه بهار آزادی است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تا کنون ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی در اختیار قطعه سازان قرار نگرفته در حالی که واردکنندگان ماشین از آن استفاده می‌کن

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت آلومینیوم در مقایسه با سال گذشته 70درصد زیاد کردن داشته هست، تصریح کرد: باید بخشی از قیمت ها به صورت متناسب زیاد کردن پیدا کند و از سوی دیگر هزینه های سربار تولید کم کردن داشته باشد تا بتوانند یکدیگر را پوشش دهند و زیاد کردن قیمت ها محسوس نباشد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در آخر با تاکید بر اینکه عرضه ارز 4 هزار و 200 تومانی می تواند در جلوگیری از زیاد کردن شدید قیمت قطعه تاثیر گذار باشد، خاطرنشان کرد: تا کنون ارز 4 هزار و 200 تومانی در اختیار قطعه سازان قرار نگرفته در حالی که واردکنندگان ماشین از آن استفاده می کنند.

واژه های کلیدی: ماشین | اسلامی | خودروسازان | مجلس شورای اسلامی | کمیسیون صنایع و معادن | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs