علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تخصیص داده شده است هواپیماهای نو به پروازهای منطقه‌ای ، راه‌اندازی چند خط پروازی جدید

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از راه‌اندازی خط پروازی ساری به علاقه آباد، باکو و تفلیس خبر داد و گفت: با نوسازی ناوگان هوایی در استان ها،

تخصیص داده شده است هواپیماهای نو به پروازهای منطقه‌ای ، راه‌اندازی چند خط پروازی جدید

راه اندازی چند خط پروازی جدید/ تخصیص داده شده است هواپیماهای نو به پروازهای منطقه ای

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از راه اندازی خط پروازی ساری به علاقه آباد، باکو و تفلیس خبر داد و گفت: با نوسازی ناوگان هوایی در استان ها، پروازهای خارجی در این مناطق زیاد کردن می یابد.

به گزارش ایسنا، فرزانه شرفبافی در دیدار از فرودگاه ساری که با حضور اعضای کمیسیون عمران مجلس صورت گرفت، با بیان اینکه نگاه جدیدی در همکاری با استان ها به خصوص مازندران در فرودگاه های کشور شکل گرفته هست، اظهار کرد: دولت تدبیر امید با خرید هواپیماهای تازه بخشی از نیاز کشور به نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی را تامین کرد.

تخصیص داده شده است هواپیماهای نو به پروازهای منطقه‌ای ، راه‌اندازی چند خط پروازی جدید

شرفبافی گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در نظر دارد هواپیماهای ای تی آر خریداری شده است را به پروازهای منطقه ای تخصیص داده شده است دهد و تاکنون هشت هواپیمای ای تی آر خریداری شده است است که قصد داریم با استفاده از این هواپیماهای تازه در شهرهای مهم کشور پروازهای خارجی توسعه یابد.

وی با بیان اینکه در آینده خط پروازی ساری به علاقه آباد، باکو و تفلیس راه اندازی خواهد شد، اظهار کرد: درصدد هستیم پروازهای روزانه به خصوص صبح در فرودگاه های کشور زیاد کردن یابد و جهت تحقق این نشانه تیم کارشناسی ایجاد شد که در حال بررسی پرسشها و موانع پیش رو هستند.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران از راه‌اندازی خط پروازی ساری به علاقه آباد، باکو و تفلیس خبر داد و گفت: با نوسازی ناوگان هوایی در استان ها،

شرفبافی با بیان اینکه برنامه ریزی جهت حضور مستمر و دائم پرواز پایتخت کشور عزیزمان ایران ساری انجام شده است هست، اظهار کرد: آمادگی مورد نیاز جهت تحقق پرواز دائمی ساری پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد ولی باید قبل از برقراری خط هوایی مورد نظر، تیم کارشناسی پرسشها و موانع را بررسی و بعد از حل آن می توان با اطمینان کامل خط هوایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ساری را راه اندازی کرد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وقت دقیق راه اندازی خط پروازی دائم ساری به پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: به احتمال زیاد خط هوایی دائمی ساری – پایتخت کشور عزیزمان ایران در دهه فجر ایجاد شود.

واژه های کلیدی: ایران | اندازی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs