علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عوامل قتل و آتش‌زدن جسد زن گناوه‌ای دستگیر شدند

سردار حیدر عباس زاده در گفت وگو با مهر اظهار داشت: در ششمین روز از تیرماه امسال فردی به کلانتری شهر گناوه مراجعه و ادعا کردکه همسرش روز گذشته با یک دستگاه ماشین

عوامل قتل و آتش زدن جسد زن گناوه ای دستگیر شدند

عبارات مهم : ماشین

سردار حیدر عباس زاده در گفت وگو با مهر اظهار داشت: در ششمین روز از تیرماه امسال فردی به کلانتری شهر گناوه مراجعه و ادعا کردکه همسرش روز گذشته با یک دستگاه ماشین پراید به قصد پمپ بنزین از منزل خارج و تاکنون برنگشته است.

وی اضافه کرد: بعد از تشکیل پرونده اولیه در کلانتری، تیمی خاص از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه بررسی عنوان را در دستور کار قرار داده و بعد از چند روز اقدام اطلاعاتی و پلیسی دو نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.

عوامل قتل و آتش‌زدن جسد زن گناوه‌ای دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: مظنونین دستگیر شده است به هویت «ر، ج» با ۳ فقره سابقه کیفری و «م، ب» با ۱۶ فقره سابقه کیفری طی دو عملیات جداگانه دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال یافته شدند.

وی ادامه داد: متهمین دستگیر شده است در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس به قتل مقتول اعتراف و گفتند که ابتدا مقتول را خفه کرده و سپس جسدش را آتش زده اند و در ادامه نیز ماشین مقتول را در یکی از خیابان های گناوه آتش زده اند.

سردار حیدر عباس زاده در گفت وگو با مهر اظهار داشت: در ششمین روز از تیرماه امسال فردی به کلانتری شهر گناوه مراجعه و ادعا کردکه همسرش روز گذشته با یک دستگاه ماشین

عباس زاده افزود: علت اتفاق درگیری و مسایل شخصی بین قاتلین و مقتول بیان شده است است.

واژه های کلیدی: ماشین | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs