علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرفته ایم.

دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

دایی: دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟

عبارات مهم : ایرانی

سرمربی سایپا می گوید دوست نداشته که منصوریان این گونه از استقلال جدا شود.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرفته ایم. نتایجی که دور از ارزش کلوب سایپا بود. ما با یک تیم بسیار خوب بازی داریم. رتبه بندی جدول نشان می دهد حریف ما چقدر خوب هست. تلاش می کنیم نخستین باخت را نصیب رفیق خوبم آقای تارتار بکنیم. در این هفته خیلی خوب کار کرده ایم. در این هفته روی نقاط ضعفمان خیلی خوب کار کرده ایم. تلاش می کنیم با یک نتیجه خوب فردا از بازی خارج شویم. تیم ما توانایی بردن حریف را دارد. فقط به سه امتیاز این بازی نگاه می کنیم. ما با تیم خوبی بازیم و کارمان خیلی سخت هست. تمام سعیمان این است که ببریم.

دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

وی راجع به غایبان تیمش گفت: چند بازیکنمان مصدوم هستند. سه چهار نفر را نداریم ولی خوشبختانه محرومی هم نداریم.

سرمربی سایپا راجع به جدایی منصوریان از استقلال و اینکه نظرش در این رابطه چیست، گفت: علیرضا از دوستان خوب من است و او را خیلی دوست دارم. در زمین شاید کنتاکتی ایجاد شود که آن هم طبیعی هست. بیرون از زمین همه ما با هم رفیق هستیم. از این اتفاقی که جهت منصوریان افتاد خیلی ناراحت هستم. اصلا دوست نداشتم که علیرضا اینگونه با لیگ خداحافظی کند. جهت او آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم سریعتر به لیگ برگردد تا لیگ را جذابترش کند. امثال آقای منصوریان به فوتبال ما می توانند به فوتبال ما کمک کنند. ما باید از امثال او بهتر از اینها استفاده کنیم. ما هم هرکاری از دستمان بر بیاید جهت منصوریان انجام می دهیم.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرفته ایم.

وی راجع به طلبش از کلوب نفت تهران، گفت: شنیده ام فدراسیون یک ماه به مالک تازه وقت داده تا بدهی ها را بپردازد. فکر می کنم پارسال ۳۰ الی ۴۰ درصد پول از پارسال مجموعه نفت گرفته هست. من نه تنها از اینجا بلکه از جاهای دیگر هم خیلی طلب دارم. اینجوری که می گویند باید طلب بازیکنان را بدهند و امیدوارم به صورت دوستانه این مسئله حل شود. باید نفت بخاطر حضورش در آسیا خودش را تقویت کند. ان شاءالله مردها هم بیایند و طلب هایشان را بدهند.

وی راجع به طلبش از پرسپولیس و پرسشها اطراف آن گفت: بالای دو سه سال است که این اتفاقات هست. بالای ۱۵ نامه جهت کلوب پرسپولیس زدیم ولی جواب ندادند. ۱۰۰ میلیون مالیاتی که دادم را بدهند تا از شکایتمان بگذریم. خودم دست خط دادم ولی خودشان درخواست کردند اینگونه نشود. هنگامی که بی احترامی می کنند ما هم سر موضع خود می ایستیم. استیناف حکم داده هست. تجدید نظر هنگامی که است که مورد جدیدی پیدا شود. من هم شنیده ام که تجدید نظر خواهی پرسپولیس را رد کرده اند.

دایی درپاسخ به سوالی راجع به بیانات ضد ایرانی ترامپ گفت: من یک ایرانی هستم و سیتیزن بودن من ربطی ندارد. شما باید بگویید ترامپ چه بازیکنی است که من راجع به اش صحبت کنم (باخنده) هرکسی به ایرانی توهین کند شخصیتش را نشان داده. او یک دیوانه واقعی است و او را آورده اند تا حرف هایی را که خودشان نمی توانند بگویند را او بگوید. کشور عزیزمان ایران با این فرهنگ اصیل و تاریخش، خیلی خیلی از لحاظ فرهنگ و تمدن از آمریکا جلوتر هست. هیچ احدی نمی تواند به ما انگ تروریسم بودن بزند.

دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

سرمربی سایپا درپاسخ به این پرسش که نظرش راجع به اتفاقات برنامه ۹۰ در هفته گذشته چیست، گفت: من برنامه های تلویزیونی را نگاه نمی کنم. من سیاست گذار تلویزیون نیستم. شما ببینید که چه کسی سیاست گذاری می کند. یک مجری نمی تواند از خودش صحبت کند. قطعا یک نفر است که خط قرمز ها را مشخص می کند. حتما به او اجازه داده اند که این کار را بکند. مگر می شود یک نفر هرچه دلش می خواهد را در تلویزیون بگوید. یک سری خط قرمزها هستو حتما اجازه این مسئله را داده اند. فوتبال ما خیلی بدتر از این چیزها هست. مگر می شود منی که بیست و خورده ای سال است در فوتبال هستم، خیلی از مردها را نشناسم؟ هنگامی که بعضی از این مردها تصمیم گیری می کنند، به غیر از این چیز دیگری را انتظار دارید؟ متاسفم که به بی راهه می روم. در این چند وقته فقط بخاطر نتیجه های تیم ملی خیلی چیزهایمان نادیده گرفته شده است است همه به افزایش تیم ملی اکتفا کرده اند. آنقدر اتفاقات بدی رخ می دهد که نمی توانیم بگوییم. ان در تمام جامعه و ورزش ما هم رخ می دهد. با ان شاءالله و ماشاءالله گفتن هم چیزی حل نمی شود. این پرسشها است و نباید اینگونه پرده دری شود.

وی درپاسخ به سوالی راجع به پرسشها مالی سایپا و تاثیرش بر نتیجه های این تیم گفت: نمی توان خیلی ربط ایجاد کرد. متاسفانه درگیری ذهنی جهت چند بازیکنمان که می درخواست کردند منزل بگیرند ایجاد کرد. مسئول من هستم. من باید جمع و جورش کنم. کلوب در این نتیجه های اخیر هیچ دخالتی ندارد. هر موقع هم صحبتی بود در خدمتم.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرفته ایم.

واژه های کلیدی: ایرانی | برنامه | فوتبال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs