علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

حضور دو ناظر ذبح شرعی در هرجایگاه ، خدمات رایگان جایگاه های ذبح در عید قربان

رئیس شرکت میادین میوه و تره بار با اشاره به پیش رو بودن عید سعید قربان گفت: امسال ۲۵ جایگاه داریم هرچند کافی نیست و با ازدحام مواجه می شویم. با اشاره..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

تصاویر ماهواره‌ای قشنگ از زمین

در این گزارش نگاهی داریم به تصویرهای ماهواره ای که در طی ماه گذشته میلادی از سطح زمین گرفته شده است است. تصاویر ماهواره ای قشنگ از زمین عب..

ادامه مطلب

افشاگری سی‌ان‌ان دربارۀ ارتباط ترامپ با روسیه

بازرسان کنگره آمریکا به ایمیل جدیدی از یکی از مقامات دولتی این کشور دست یافته اند که نشان می دهد فردی در تلاش بوده تا ارتباطاتی میان مقامات ستاد انتخابا..

ادامه مطلب

کشف عامل جدیدی که نشانه قریب‌الوقوع بودن حمله قلبی است

متخصصان قلب و عروق، فاکتور جدیدی را شناسایی کرده‌اند که نشانه قریب‌الوقوع بودن حمله قلبی است.  کشف عامل جدیدی که نشانه قریب الوقوع بودن حمل..

ادامه مطلب

در پشت صحنه‌ی فیلم حاتمی‌کیا چه خبر است؟

گل‌علی بابایی و حسین بهزاد دو تن از نویسندگان و پژوهشگران تاریخ دفاع مقدس، بعد از بازدیدی سرزده از پشت صحنه‌ی«به وقت شام» آخرین اثر در دست تولید ابر..

ادامه مطلب

عکس + گران‌ قیمت‌ترین بازیگر سینمای دنیا 27 ساله شد

جنیفر لارنس گران‌ترین بازیگر سینمای دنیا امروز شمع تولد 27 سالگی خود را خاموش خواهد کرد. گران قیمت ترین بازیگر سینمای دنیا 27 ساله شد+عکس ..

ادامه مطلب

تصویر العمل کشور عزیزمان ایران به ترساندن نظامی ترامپ علیه ونزوئلا

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به ترساندن نظامی ترامپ علیه ونزوئلا تاکید کرد: دوره استفاده از حربه ترساندن نظامی و فشار علیه کشورهای مستقل به..

ادامه مطلب

جان در مشاغل متفاوت چقدر می ارزد؟!

!سقوط مرگبار از ارتفاع، فوت دردناک در داخل دستگاه، فوت غم انگیز بر اثر برق گرفتگی، قطع عضو در اثر اصابت جسم سنگین، فوت دلخراش در اثر سقوط و … ..

ادامه مطلب