علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

افراد سیگاری مبتلا به HIV در معرض ریسک بالای سرطان ریه

محققان دریافتند سیگار کشیدن و HIV توام باهم فرد را در معرض ریسک بالای مبتلا شدن به سرطان ریه حتی بالاتر از افراد سیگاری بدون مبتلا شدن به HIV قرار می دهد.&n..

ادامه مطلب

دوست نداشتم منصوریان اینگونه برود/ مگر می‌شود خط قرمزی در برنامه ۹۰ نباشد؟ ، دایی

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی بسیار مهمی پیش روی ماست. متاسفانه در این هفته ها نتیجه های بدی گرف..

ادامه مطلب

عکس ، داستان یک شهربازی مرموز و رویایی+ فیلمبرداری آخرین ساخته وودی آلن به اتمام رسید

به گزارش میزان، نخستین تصویرهای از فیلم سینمایی “چرخ شگفتی” آخرین ساخته وودی آلن منتشر شد. داستان یک شهربازی مرموز و رویایی/فیل..

ادامه مطلب

نماینده کشور عزیزمان ایران در اسکار معرفی شد

فیلم «نفس» در مقام نماینده سینمای کشور عزیزمان ایران جهت مسابقه در رشته اسکار عالی ترین فیلم خارجی زبان گزینش شد.  نماینده کشور عزیزما..

ادامه مطلب

روزگار سیاه واردات مکمل‌های دارویی

آمارهای وارداتی پنج ماه اول امسال گویای آن است که واردات مکمل‌های دارویی جهت خرده‌فروشی و در قسمت کالاهایی که تولید داخلی مشابه ندارند، نسبت به سال گذشته از نظر ..

ادامه مطلب

ماجراهای داغ رختکن تیم‌ملی بعد از بازی سوریه

با وجود گذشته یک هفته و اندی از بازی سوریه هنوز خبرهایی از این بازی منتشر می شود.  ماجراهای داغ رختکن تیم ملی بعد از بازی سوریه عبا..

ادامه مطلب

امیدواریم شاهد تغییرات مهمی در سیاست آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران باشیم / اسرائیل

نماینده رژیم صهیونیستی در واشنگتن ابراز امیدواری کرد ظرف هفته‌های آینده تغییرات مهمی در سیاست آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران به وقوع بپیوندد. ..

ادامه مطلب

پروفسور لطفی‌زاده، پدر منطق فازی درگذشت

پرفسور لطفی زاده، بنیانگذار منطق فازی، امروز پنجشنبه در سن ۹۶ سالگی در کالیفرنیا درگذشت. پروفسور لطفی زاده، پدر منطق فازی درگذشت عبارات مهم : ایران..

ادامه مطلب

یا سکوت می‌کنیم یا رادیکالیم

مدت زیادی از شروع به کار دولت دوازدهم نگذشته است و تاکنون پرسشها حوزه اجتماعی آن‌چنان که باید و شاید مورد پیگیری قرار نگرفته‌‌اند. در این بین بعضی آسیب‌های ..

ادامه مطلب