علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

عکس + عامل آتش سوزی عابربانک صادرات در آبادان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل آتش سوزی یک دستگاه عابربانک صادرات در شهرستان آبادان خبر داد.  عامل آتش سوزی عاب..

ادامه مطلب

تجارت کثیف در تهران!

مسجدجامعی: به اسم ساماندهی، با گورستانهای داخل شهر تجارت می کنند. تجارت قبر در امامزاده های درون شهری تبدیل به تجارت پربازدهی شده است که زیر پوشش ساماندهی، با..

ادامه مطلب

شاگردان زیدان 51 امتیازی شدند ، برتری رئال مادرید با درخشش رونالدو

شاگردان زیدان در شبی که رونالدو بازوبند کاپیتانی را بر دست داشت برابر آلاوس به برتری دست یافتند. برتری رئال مادرید با درخشش رونالدو/ شاگردان ز..

ادامه مطلب

مصرف نابهنجار قرص‌های ضدبارداری از عوامل سکته مغزی در زنان

یک متخصص مغزی و اعصاب با اشاره به عوامل متفاوت سکته‌های مغزی گفت: شیوع سکته‌های قلبی و مغزی در خانم‌های جوان اغلب به علت مصرف نابهنجار قرص‌های ضد بارداری ..

ادامه مطلب

آزادی سرنشینان شناور بوشهری توقیف شده است در عربستان

شناور صیادی متعلق به اهالی جزیره شیف که دو سال پیش در آب‌های مرزی کشور عزیزمان ایران و عربستان سعودی با ۱۰ سرنشین توقیف شده است بود، صبحگاه امروز به کشور..

ادامه مطلب

پیش بینی خطر حمله قلبی با کمک هوش مصنوعی

یکی از زیرمجموعه های شرکت آلفابت قصد دارد با کمک هوش مصنوعی و اسکن چشم افراد، خطر بیماری قلبی را در آنان آینده نگری کند. پیش بینی خطر حمله قلبی با ک..

ادامه مطلب

سه مأمور ناجا در تجمع دراویش گنابادی به شهادت رسیدند

به گزارش فارس، از ساعتی پیش عده ای از دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت یکی از دراویش، در منطقه پاسداران پایتخت کشور عزیزمان ایران تجمع کردند. در جریان این ت..

ادامه مطلب

عکس ، توئیت سفیر آلمان جهت سقوط هواپیما

به گزارش خبرآنلاین، سفیر آلمان در پایتخت کشور عزیزمان ایران در توئیت خود نوشت: سقوط هواپیما مرا متاثر کرد، آماده کمک هستیم. توئیت سفیر آلما..

ادامه مطلب

شرط ثبت‌نام در کاروان‌های حج

به گزارش ایسنا، وحید اسکندری ـ سرپرست روابط عمومی شرکت حج و زیارت ـ تاکید کرد: تکمیل اطلاعات زائران در سامانه حج، پیش شرط عضویت در کاروانهای حج تمتع سا..

ادامه مطلب

روسیه در انتخابات آمریکا مداخله کرد! / جرج دبلیو بوش

رئیس جمهوری اسبق آمریکا علیرغم تعلق خاطر به حزب جمهوریخواه، مدعی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ شد. جرج دبلیو بوش: روسیه در انتخابات آمریکا ..

ادامه مطلب