علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

۵۸۳ کاروان از کشور عزیزمان ایران به حج تمتع اعزام می‌شوند

رییس شرکت حج و زیارت گفت: امسال در قالب ۵۸۳ کاروان از سراسر کشور، ۸۵ هزار و ۲۰۰ ایرانی به سفر حج اعزام خواهند شد. ۵۸۳ کاروان از کشور عزیزمان ..

ادامه مطلب

تجارت کثیف در تهران!

مسجدجامعی: به اسم ساماندهی، با گورستانهای داخل شهر تجارت می کنند. تجارت قبر در امامزاده های درون شهری تبدیل به تجارت پربازدهی شده است که زیر پوشش ساماندهی، با..

ادامه مطلب

سه مأمور ناجا در تجمع دراویش گنابادی به شهادت رسیدند

به گزارش فارس، از ساعتی پیش عده ای از دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت یکی از دراویش، در منطقه پاسداران پایتخت کشور عزیزمان ایران تجمع کردند. در جریان این ت..

ادامه مطلب

شرط ثبت‌نام در کاروان‌های حج

به گزارش ایسنا، وحید اسکندری ـ سرپرست روابط عمومی شرکت حج و زیارت ـ تاکید کرد: تکمیل اطلاعات زائران در سامانه حج، پیش شرط عضویت در کاروانهای حج تمتع سا..

ادامه مطلب

خدا را شکر زلزله ۹ شب آمد! / پدر علم زلزله شناسی ایران

پدر علم زلزله‌شناسی کشور عزیزمان ایران ارزیابی خود را از زلزله کم سابقه شامگاه یکشنبه در مرز کشور عزیزمان ایران و عراق را ارایه داد.  پدر عل..

ادامه مطلب

یا سکوت می‌کنیم یا رادیکالیم

مدت زیادی از شروع به کار دولت دوازدهم نگذشته است و تاکنون پرسشها حوزه اجتماعی آن‌چنان که باید و شاید مورد پیگیری قرار نگرفته‌‌اند. در این بین بعضی آسیب‌های ..

ادامه مطلب

حضور دو ناظر ذبح شرعی در هرجایگاه ، خدمات رایگان جایگاه های ذبح در عید قربان

رئیس شرکت میادین میوه و تره بار با اشاره به پیش رو بودن عید سعید قربان گفت: امسال ۲۵ جایگاه داریم هرچند کافی نیست و با ازدحام مواجه می شویم. با اشاره..

ادامه مطلب

جان در مشاغل متفاوت چقدر می ارزد؟!

!سقوط مرگبار از ارتفاع، فوت دردناک در داخل دستگاه، فوت غم انگیز بر اثر برق گرفتگی، قطع عضو در اثر اصابت جسم سنگین، فوت دلخراش در اثر سقوط و … ..

ادامه مطلب

بارش باران در بعضی نقاط کشور ، کاهش ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در بعضی مناطق کشور و وزش باد شدید از کم کردن ۹ درجه‌ای دمای هوای پایتخت خبر داد. ..

ادامه مطلب

منطقه 4 در صدر تعداد متوفیات پایتخت کشور عزیزمان ایران ، سکته قلبی بیشترین علت فوت پایتخت نشینان

مدیر عامل شرکت بهشت زهرا (س) با اشاره به آمار متوفیان شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در طول سال گذشته گفت: در میان مناطق 22 گانه شهر پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب