علامت اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی

علامت: اصفهان انتخابات در اصفهان مینو خالقی انتخابات مجلس نمایندگان مجلس انتخابات مجلس دهم اخبار سیاسی و اجتماعی

مرگ قاتل در زندان

مردی که دوستش را در پی یک اختلاف مالی به قتل رسانده‌ بود، در زندان جان سپرد و درخواست اولیای ‌دم جهت پرداخت دیه از بیت‌المال مورد تأیید دادگاه قرار گرفت...

ادامه مطلب

عکس + قصاص و زندان جهت عامل شهادت مامور پلیس

قاچاقچی مواد مخدر که در جریان فراری دادن همدستش از لابراتوار تهیه شیشه، یک مامور پلیس را به شهادت رسانده بود، در برابر حکم قصاص و زندان قرار گرفت. همدست وی..

ادامه مطلب

عکس + عامل آتش سوزی عابربانک صادرات در آبادان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان خوزستان از شناسایی و دستگیری عامل آتش سوزی یک دستگاه عابربانک صادرات در شهرستان آبادان خبر داد.  عامل آتش سوزی عاب..

ادامه مطلب

برخورد مینی بوس با تیر چراغ برق در مینودشت 13 مصدوم برجای گذاشت

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان گفت: بر اثر برخورد مینی بوس حامل کوهنوردان به تیر چراغ برق در مینودشت 13 نفر مصدوم شدند.  برخورد مینی ب..

ادامه مطلب

12 کشته و زخمی بر اثر تصادف در خراسان جنوبی

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: براثر تصادف سه دستگاه ماشین در بزرگراه دیهوک به راور، 5 نفر کشته و هفت نفر مجروح شدند. 12 کشته و زخمی بر اثر تصادف..

ادامه مطلب

عکس ، قاتل آتنا اصلانی در زندان

در تصویرهای زیر اسماعیل رنگرز، قاتل بی رحم آتنا اصلانی، دختر 7ساله پارس آبادی را می بینید. قاتل آتنا اصلانی در زندان /عکس عبارات مهم ..

ادامه مطلب

عوامل قتل و آتش‌زدن جسد زن گناوه‌ای دستگیر شدند

سردار حیدر عباس زاده در گفت وگو با مهر اظهار داشت: در ششمین روز از تیرماه امسال فردی به کلانتری شهر گناوه مراجعه و ادعا کردکه همسرش روز گذشته با یک دس..

ادامه مطلب

قاتل آتنا دختر گمشده پارس‌آبادی دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: بعد از بازرسی‌های انجام یافته قاتل آتنا دختر گمشده پارس‌آبادی دستگیر شد. قاتل آتنا دختر گمشده پارس آب..

ادامه مطلب